» Матеріали за 27.10.2011

div>
 
 
 

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

"Природа - найкращий скульптор" Віртуальна екскурсія у світ наскельних шедеврів природи. Частина 2

Автор: Muravey008 опубліковано: 27 жовтня 2011, переглядів: 1996

0
"Природа - найкращий скульптор" Віртуальна екскурсія у світ наскельних шедеврів природи. Частина 2
"Природа - найкращий скульптор"
Віртуальна екскурсія у світ наскельних шедеврів природи
В світі багато талановитих і знаменитих художники-скульпторів. Деякі з них створюють неповторні і чудові скульптури, жодна з яких не схожа на іншу. Але найбільшим в світі художником і скульптором є сама Природа. Скелясті утворення – дивні творіння природи, мільйони років ерозія, різка зміна температур і вода створюють з каменя химерні скульптури. У даному матеріалі представлені красиві і унікальні природні утворення (скелі, кручі, кам'яні гриби, арки і так далі) з різних куточків світу.
Зміст презентації:
1. Хвиля (The Wave) – Арізона, США. Це неймовірно гарне утворення , схоже на кам'яне море, складається з піщанику. Розташовано його на схилах Coyoutes Buttes в Арізоні і досягає у висоту – 108 метрів.
2. Кам'яний Гриб (Mushroom Rock) – Канзас, США. Кам'яний гриб розташований в Національному Парку (Mushroom Rock State Park) на Димлячих Горбах (Smoky Hills), штат Канзас. Ця природна скульптура утворився шляхом ерозії. У Національному парку «Mushroom Rock State Park» знаходяться і інші скельні формування.
3. Скеля Brimham – Англія, Великобританія. Це кам'яне формування, заввишки до 30 метрів, знаходиться в Північному Йоркширі, Англія.
4. The Externsteine – Німеччина. Скеляста місцевість складається з декількох високих (до 40 метрів) вузьких колон, які підносяться над навколишніми лісистими горбами.
5. Скеля Perce – Канада. Цей природний шедевр є одним з найбільших природних арок в світі. Скеля також є островом, який знаходиться в Затоці Святого Лаврентія. Висота скелі близько 90 метрів, висота арки усередині неї – 15 метрів.
та багато іншого.

Категорія: Матеріали для уроків

 

Галілео. Наука дослідним шляхом. №13 (2011)

Автор: Muravey008 опубліковано: 27 жовтня 2011, переглядів: 1765

0
Галілео. Наука дослідним шляхом. №13 (2011)
Галілео. Наука дослідним шляхом. №13 (2011)
Журнал охоплює три галузі науки — фізика, хімія і біологія для школярів у віці 10-14 років. Журнал написаний легко, всі факти пояснюються за допомогою наочних малюнків, діаграм і прикладів.

Категорія: Матеріали для уроків