» Матеріали за 25.04.2011

div>
 
 
 

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Чорнобильська катастрофа 1986 року та її наслідки

Автор: admin опубліковано: 25 квітня 2011, переглядів: 12023

0
Місто Чорнобиль було засноване за три сторіччя перед тим, як Колумб відкрив Америку, задовго перед тим, як доба Ренесансу та Реформації змінила обличчя Європи, за п'ятсот років перед тим, як Петро Перший створив Російську імперію. Протягом восьми сотень років мешканці міста та його околиць працювали на землі, вирощуючи жито й картоплю, розводячи велику рогату худобу й свиней. Ґрунт тут піщаний, чимало навколишніх земель були заболочені і мало придатні для рільництва. Однак місто жило. Наполеон і Гітлер пробували захопити ці землі, але зазнали поразки. Незважаючи на голод, пошесті чуми й холодні зими, чорнобильці трималися своєї землі.

Категорія: Чорнобиль, Колекція рефератів

 

Чорнобильська катастрофа: дії, результати та уроки

Автор: admin опубліковано: 25 квітня 2011, переглядів: 3637

0
Масштаб Чорнобильської катастрофи, найтяжчої за всю історію людства техногенної катастрофи, добре відомий як вченим, так і політикам всього світу. В навколишнє середовище надійшло близько 3% радіонуклідів, які на момент катастрофи були накопичені в четвертому енергоблоці ЧАЕС.

Категорія: Матеріали для уроків » Чорнобиль

 

Роботы и робототехнические комплексы на ЧАЭС

Автор: admin опубліковано: 25 квітня 2011, переглядів: 831

0
Видео об использовании робота во время ликвидации аварии на Чернобыльская АЭС ЧАЭС в 1986 году.

Видео содержит документальную хронику использования робототехники созданой для работы на ЧАЭС

Категорія: Фільми, Чорнобиль

 

Разрушители мифов: Чернобыль (Чернобыльская АЭС)

Автор: admin опубліковано: 25 квітня 2011, переглядів: 1155

0
Трагедия, произошедшая на Чернобыльской АЭС породила множество мифов: десятки тысяч пострадавших во время взрыва, множество смертей после, мутация от облучения, и т.д.
Рафаэль Арутюнян, заместитель директора Института проблем безопасного развития атомной энергетики, разрушает эти мифы.

Категорія: Фільми, Чорнобиль

 

Аварія на ЧАЕС | наслідки чорнобильської катастрофи

Автор: admin опубліковано: 25 квітня 2011, переглядів: 1772

0
Аварія на ЧАЕС | наслідки чорнобильської катастрофи

Категорія: Фільми, Чорнобиль

 

Календарне планування. Фізика. Розробки уроків. 9 клас. (Автор Ж. В. Іванова)

Автор: admin опубліковано: 25 квітня 2011, переглядів: 8538

1
Посібник складений відповідно до нової програми з фізики для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів і може бути використаний при роботі за будь-яким чинним підручником. Розробки уроків містять стислий конспект викладення навчального матеріалу, комплекс завдань і вправ для його перевірки й закріплення, додаткові й творчі завдання для розв’язування в класі та вдома, цікаві фізичні факти, які дозволять зробити урок яскравішим. У додатку до посібника містяться описи самостійних дослідів і спостережень учнів (автори С. В. Каплун, В. Г. Решетняк), які можуть бути запропоновані на будь-якому етапі уроку, а також як додаткові експериментальні дослідницькі завдання. До посібника безкоштовно додається календарно-тематичне планування, яким ви можете скористатися вже зараз.
Ви не можете скачувати файли з нашого серверу


Категорія: Методика викладання

 

Відкритий космос. Велика ілюстрована енциклопедія

Автор: bwi68 опубліковано: 25 квітня 2011, переглядів: 2057

0
Відкритий космос. Велика ілюстрована енциклопедія


Багато тисячоліть тому, за часів, коли людина тільки починала усвідомлювати себе людиною, одного разу поглянувши на нічний небосхил, вона раптом зрозуміла, що ця сяюча безодня, сповнена світил, приховує в собі тисячі таємниць — у тому числі й найголовнішу: з чого почався наш світ, «звідки все пішло». Відтоді тисячі допитливих учених намагалися розгадати загадки Всесвіту, розуму та походження життя. А нещодавно вчені дійшли дивовижного висновку — виявляється, попри всю величезну кількість астрономічних відкриттів, які здійснено лише за останні півстоліття, ми й досі не знаємо, з чого складається більша частина нашого Всесвіту, що таке «темна матерія» й «темна енергія», якою є справжня природа «чорних дірок» і що таке насправді «кротові нори» — дивні космічні об’єкти, котрі теоретики вважають своєрідною «машиною часу».

Категорія: Астрономія і космонавтика