» Матеріали за Серпень 2010 року

div>
 
 
 

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Про навчальні плани ЗНЗ на 2010/2011 навчальний рік

Автор: admin опубліковано: 27 серпня 2010, переглядів: 6991

0
9 червня 2010 року відбулися Парламентські слухання "Запровадження 12-річної загальної середньої освіти: проблеми та шляхи їх подолання". Переважна більшість виступаючих висловилася за перехід на 11-річний термін здобуття повної загальної середньої освіти.

Категорія: Методика викладання

 

Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення фізики та астрономії в загальноосвітніх навчальних закладах у 2010-2011 навчальному році

Автор: Stanislav опубліковано: 26 серпня 2010, переглядів: 20530

0
У Державному стандарті базової і повної загальної середньої освіти в освітній галузі «Природознавство» зазначено, що фізика та астрономія є базовими компонентами природничо-наукової освіти. Навчання фізики та астрономії в сучасній школі є основою для формування в учнів сучасного наукового світогляду, розуміння значення основних фізичних та астрономічних понять і законів для вирішення практичних потреб суспільства та створення новітніх технологій, розвитку інтелектуальних здібностей і пізнавальних інтересів школярів.

Категорія: Методика викладання

 

Закон України "Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу"

Автор: admin опубліковано: 11 серпня 2010, переглядів: 2305

0

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу

Категорія: ---

 

Інформація МОН про стан видруку підручників для загальноосвітніх навчальних закладів та заходи щодо організованого початку 2010/2011 навчального року

Автор: admin опубліковано: 11 серпня 2010, переглядів: 2631

0
Міністерством освіти і науки в 2010 році передбачено видання 143 назв підручників для загальноосвітніх навчальних закладів, у тому числі: для 10 класу - 130 назв, 5 класу - 2 назви, 2 класу - 9 назв, Букварів - 2 назви.

Категорія: Головна » Новини

 

З 17 по 25 липня 2010 року в Хорватії відбулася 41 Міжнародна учнівська олімпіада з фізики.

Автор: admin опубліковано: 11 серпня 2010, переглядів: 1573

0
Щиро вітаємо українських школярів, які вибороли срібні медалі міжнародної фізичної олімпіади у ХорватіїЗ 17 по 25 липня 2010 року в Хорватії відбулася 41 Міжнародна учнівська олімпіада з фізики. У змаганнях взяли участь 367 учасників з 79 країн світу. Олімпіада проходила в столиці Республіки Хорватія місті Загребі.


З 17 по 25 липня 2010 року в Хорватії відбулася 41 Міжнародна учнівська олімпіада з фізики.
До складу команди України входили:

- Рибалка Денис, випускник Києво-Печерського ліцею N 171 "Лідер" м. Києва;
- Степанов Микола, випускник Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
- Теслюк Тарас, випускник спеціалізованої школи-інтернату "Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка з поглибленим вивченням природничо-математичних наук";
- Тузенко Леонід, випускник Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
- Тузенко Микола, випускник Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.


У результаті змагань усі члени команди школярів України завоювали срібні медалі.Науковим керівником команди був декан радіофізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор Ігор Олексійович Анісімов, керівником команди - старший науковий співробітник Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, доцент Борис Георгійович Кремінський.

Під час змагань учасники виконували завдання теоретичного та експериментального турів, кожен з яких тривав 5 годин.

Відповідно до уставу Міжнародної учнівської олімпіади з фізики командне місце кожної держави не визначається. Це пов'язано, зокрема з тим, що результати всіх учасників, які не здобули призових місць, вважаються секретними і не розголошуються, а залишаються відомими лише відповідним учасникам.

Команди Китаю, Тайваню, Таїланду вибороли по 5 золотих медалей. Команда Індонезії завоювала 4 золотих і одну срібну медаль, 3 золоті, 1 срібна та 1 бронзова медалі в активі команди Германії; 3 золоті та 2 бронзові медалі завоювали члени команди Угорщини. З різною кількістю медалей різного ґатунку приблизно однакових результатів досягли команди В'єтнаму, Індії, Казахстану, Росії та України. Таким чином, за результатами змагань команда України знаходиться в десятці лідерів, випередивши, зокрема, команди США, Канади, Ізраїлю, Південної Кореї, Франції, Великобританії, Японії тощо.

Після змагань для учасників організовано багато цікавих екскурсій по історико-культурним та природним пам'яткам Хорватії та забезпечено активний відпочинок під час проведення різноманітних спортивних змагань.

Категорія: Головна » Новини