» Матеріали за Березень 2010 року

div>
 
 
 

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Як правильно писати матеріали для публікації в Інтернеті?

Автор: admin опубліковано: 29 березня 2010, переглядів: 1950

0


Отже, у вас є бажання писати для Інтернету, але не знаєте як. Почніть спочатку з тієї тематики, яка Вам подобається і тими думками, якими ви хочете поділиться з іншими. Щоб писати правильно необхідно ознайомитися з основними правилами написання статі. Це дозволить зрозуміти, як писати статті і уникнути багато помилок в майбутньому. Використовуйте ці правила постійно - адже все це складова вашого подальшого успіху бізнесу в Інтернеті!

Категорія: Головна » Інформаційні технології в освіті

 

Хостинг-гігант "ліг"

Автор: admin опубліковано: 29 березня 2010, переглядів: 1347

0
Хостинг-гігант Hosting.UA "ліг".

Внаслідок пожару в одному з бізнес-центрів Одеси 27 березня 2010 року постраждали сервери хостингу Hosting.UA.

Не працюють десятки тисяч сайтів користувачів з України та Росії.

На відновлення втраченої інформації піде не один тиждень, повідомляють різні джерела.

Шкода, звичайно, людей.

Наш сайт, наприклад, стоїть на серверах інтернет-провайдера OsvitaHost.net. На даному хостингу інформація знаходиться на різних серверах, у різних країнах. Тому, якщо що-небудь стається на одному з серверів, то сайти всеодно будуть працювати.

Категорія: Головна » Новини » Поза темою

 

Чорнобильська катастрофа.

Автор: sagevgen опубліковано: 23 березня 2010, переглядів: 7551

0
Фізичний твір-роздум "Чорнобильська катастрофа"

Категорія: Матеріали для уроків » Чорнобиль

 

Лекції Амонашвілі наповнені окультною термінологією

Автор: admin опубліковано: 20 березня 2010, переглядів: 3484

0
Протоірей Руської Православної Церкви у своїй статті розповідає про активну сектантську діяльність «педагога-новатора» Шалви Амонашвілі, що провідує окультне вчення Миколи й Олени Реріхів.

Лекції Амонашвілі наповнені окультною термінологією

Категорія: Методика викладання

 

Методика Шалви Олександровича Амонашвілі

Автор: admin опубліковано: 20 березня 2010, переглядів: 11734

0
Методика Шалви Олександровича Амонашвілі
Народився 8 березня 1931г, Тбілісі.
Доктор психологічних наук, професор.
Член-кореспондент АПН СРСР з 23 травня 1985 р., дійсний член АПН СРСР з 27 січня 1989р., Почесний член РАО з 21 березня 1993р., Дійсний член РАО з 30 травня 2001. Є в складі Відділення психології та вікової фізіології.

Категорія: Методика викладання

 

П’ятиденний авторський семінар Ш.О.Амонашвілі «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі»

Автор: admin опубліковано: 20 березня 2010, переглядів: 2650

0
П’ятиденний авторський семінар Ш.О.Амонашвілі «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі»
З 6 по 10 квітня 2010 року в Національному педагогічному Університеті ім. М.П.Драгоманова відбудеться п’ятиденний авторський семінар (40 годин) академіка Російської академії освіти, професора, доктора психологічних наук, іноземного члена Академії Педагогічних Наук України, керівника Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки Ш.О.Амонашвілі «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі».Семінар Ш.О.Амонашвілі спрямований на допомогу вчителю в його важкій благородній справі. Автор ділиться власним багаторічним досвідом роботи з дітьми, батьками, розкриває глибокі поняття гуманної педагогіки, висвітлює сучасні проблеми виховання та способи їх розв’язання, заохочує та власним прикладом надихає вчителів, вихователів та батьків.

Категорія: Методика викладання

 

Рекорди в науці і техніці. Ракети та космічні кораблі, космічні польоти

Автор: admin опубліковано: 20 березня 2010, переглядів: 9275

2
Матеріали з Книги рекордів Гіннеса.


Ракети та космічні кораблі: перші випадки застосування, найвища швидкість космічного апарату, максимальне зближення космічного апарата з Сонцем, найвіддаленіший штучний об'єкт.

Космічні польоти: перший пілотований космічний корабель, перша жінка в космосі, космічні катастрофи, астронавти, найтриваліший пілотований політ, сама потужна ракета.

Категорія: Астрономія і космонавтика » Астрономічні новини

 

Як Інтернет змінив ваше життя?

Автор: admin опубліковано: 19 березня 2010, переглядів: 2529

1
Як Інтернет змінив ваше життя?
Через 20 років після появи інтернету без "всесвітньої павутини" важко уявити щоденне життя. Четверо з п'яти опитаних для Бі-Бі-Сі взагалі назвали інтернет засадничим правом людини.

А чи уявляєте ви собі життя без Інтернету? Скільки часу проводите в мережі? Чи вважаєте, що тривале блукання віртуальними просторами інтернету може мати негативні наслідки для користувачів?

Долучайтеся до розмови!

Категорія: Форум » Обмін досвідом

 

В Україні спалюють книжки!

Автор: admin опубліковано: 18 березня 2010, переглядів: 1396

0
В Україні сталась надзвичайна подія: 14 березня цього року там на одному майдані палили книжки. В центрі великого міста, за великої присутності людей і під їхній схвальний рев кидали у вогонь книжки з історії України.

Категорія: Головна » Новини

 

Х.Клінтон: В Україні засвідчені серйозні порушення прав людини і поширена корупція

Автор: admin опубліковано: 18 березня 2010, переглядів: 1446

0

Державний секретар США Хілларі Клінтон подала на розгляд Конгресу США щорічну доповідь про дотримання прав людини країнами - членами ООН. У ній, в числі інших країн, було досліджено і стан прав людини в Україні.


У доповіді наголошується, що порушення прав людини в Україні включають: серйозні зловживання міліції, биття, тортури затриманих і ув'язнених; суворі умови утримання у в'язницях і слідчих ізоляторах; необгрунтоване довільне і тривале досудове затримання; неефективна і корумпована судова система.


У владі і в суспільстві дуже поширена корупція, стверджують автори звіту.


Засвідчено насильство і дискримінацію відносно жінок, дітей. Серйозною проблемою залишаються переміщені особи, і були повідомлення про утиски гей-спільнот. Робітники все ще стикаються з обмеженнями на створення профспілок і вступ в них, і на колективні угоди, йдеться в доповіді.


Що стосується проблеми корупції в Україні, то напередодні Верховна Рада (ВР) України прийняла в цілому закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання і протидії корупції". Законом переноситься введення  в дію законів "Про принципи запобігання і протидії корупції", "Про відповідальність юридичних осіб за здійснення корупційних правопорушень" і "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення", прийнятих парламентом 11 червня 2009 р., з 1 квітня 2010 р. на 1 січня 2011 р..


Відзначимо, 26 лютого ц.р. Президент України Віктор Янукович створив Національний антикорупційний комітет як консультативно-дорадчий орган при Президентові України. Національний антикорупційний комітет повинен здійснювати системний аналіз стану корупції в Україні і заходів, які застосовуються для запобігання і протидії їй; розробляти антикорупційні заходи, зокрема з метою гармонізації законодавства і усунення наявних в ньому суперечностей; розробляти пропозиції про спрощення дозвільних і інших процедур щодо ведення малого і середнього бізнесу і ліквідації причин, які зумовлюють порушення в цій сфері; розробляти з урахуванням вітчизняного і міжнародного досвіду, рекомендації провідних світових організацій проекти актів законодавства з питань посилення боротьби з корупцією.


В той же час 15 грудня 2009 р. Верховна Рада України не змогла прийняти в цілому ухвалу "Про щорічну доповідь уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан дотримання і захисту прав і свобод людини в Україні". Законопроектом пропонувалося взяти до відома щорічну доповідь уповноваженого ВР з прав людини і рекомендувати органам державної влади і місцевого самоврядування розглянути висновки і рекомендації, направлені на поліпшення стану забезпечення прав і свобод людини в Україні.


Нагадаємо, на початку грудня 2009 р. Європейський суд з прав людини за результатами розслідування 6 справ проти України ухвалив виплатити 16 тис. 470 євро. Рішення ухвалені у справах "Себова проти України" (3600 євро відшкодування морального збитку і 20 євро судових витрат), "Смирнов проти України" (1600 євро відшкодування морального збитку і 250 євро судових витрат), "Швентковський проти України" (1600 євро відшкодування морального збитку), "Терещенко проти України" (2600 євро відшкодування морального збитку), "Солонський проти України" (2600 євро відшкодування морального збитку і 200 євро судових витрат), а також "Сорокіна і Гончаренко проти України" (по 2000 євро відшкодування морального збитку кожній заявниці).


 


 

Категорія: Головна » Новини

 
Назад Вперед