» Матеріали за Вересень 2009 року

div>
 
 
 

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

ЗА і ПРОТИ домашнього завдання

Автор: admin опубліковано: 21 вересня 2009, переглядів: 2853

4
Відео, що пронується Вашій увазі, із циклу випусків "Єралашу".

Як не гірко, але доля правди в ньому є recourse

Категорія: Головна » Інформаційні технології в освіті

 

Концепція профільного навчання в старшій школі

Автор: admin опубліковано: 15 вересня 2009, переглядів: 6177

0
Профільне навчання
[center][/center] — вид диференційованого навчання, який передбачає врахування освітніх потреб, нахилів, здібностей учнів; створення умов для навчання старшокласників відповідно до їхнього професійного самовизначення, що забезпечується за рахунок змін у цілях, змісті, структурі та організації навчального процесу.
Мета профільного навчання — забезпечення можливостей для рівного доступу учнівської молоді до здобуття загальноосвітньої профільної та початкової допрофесійної підготовки, неперервної освіти впродовж усього життя, виховання особистості, здатної до самореалізації, професійного зростання й мобільності в умовах реформування сучасного суспільства. Профільне навчання спрямоване на формування ключових компетентностей старшокласників, набуття ними навичок самостійної науково-практичної, дослідницько-пошукової діяльності, розвиток їхніх інтелектуальних, психічних, творчих, моральних, фізичних, соціальних якостей, прагнення до саморозвитку та самоосвіти.

Категорія: Методика викладання

 

Методичні рекомендації щодо вивчення фізики та астрономії у 2009/10 навчальному році

Автор: admin опубліковано: 13 вересня 2009, переглядів: 10759

1
Методичні рекомендації щодо вивчення фізики та астрономії у 2009/10
навчальному році

Вивчення фізики та астрономії в сучасних умовах є важливою складовою освітньої підготовки молодої людини, частиною загальнолюдської культури.
З метою поліпшення якості фізико-математичної освіти 30 жовтня 2008 року в міністерстві за ініціативи міністра освіти і науки Івана Вакарчука відбулася Всеукраїнська нарада «Сучасна фізико-математична освіта і наука: тенденції та перспективи». У цій нараді взяли участь кілька сотень учених, вчителів шкіл та викладачів виших навчальних закладів, керівників установ освіти і науки зі всіх регіонів держави. На основі громадського обговорення проблем, які підніматися на нараді, розроблено План дій шодо поліпшення якості фізико-математичної освіти на 2009-2012 роки, який схвалено колегією МОН та затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2008 № 1226. Ознайомитися з цим документом можна на сайті міністерства www.mon.gov.ua

Категорія: Методика викладання

 

НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПIДПРИЄМСТВО "УЧБОВА ТЕХНIКА"

Автор: admin опубліковано: 10 вересня 2009, переглядів: 6016

0
НВП "Учбова техніка" здійснює розробку і виготовлення навчально-лабораторних приладів для вищих навчальних закладів і фізкабінетів шкіл.

Основними напрямками діяльності є: фізика (оптика, квантова і ядерна фізика, будова речовини), опір матеріалів, матеріалознавство.


Координати:
Україна, м. Рівне, вул. Д.Галицького 11, тел./факс (0362) 23-71-16, (0362) 28-06-75 e-mail: uchtech@rv.uar.net
http://www.uchtech.com.ua/

Категорія: Головна » Новини