» Матеріали за 08.10.2008

div>
 
 
 

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Соціальна програма "Київстар – територія мобільної культури"

Автор: admin опубліковано: 8 жовтня 2008, переглядів: 3206

0
Соціальна програма "Київстар – територія мобільної культури"
Соціальна програма "Київстар" - територія мобільної культури" спрямована на популяризацію культурного користування мобільним телефоном серед українських школярів. Завдяки співпраці компанії "Київстар" та Міністерства освіти та науки України майже 22 тисячі шкіл по всій Україні отримали спеціально розроблені методичні рекомендації для вчителів та наочні матеріали для дітей - яскраві плакати. Тема культурного користування мобільним телефоном включена до "Національної програми виховання та розвитку дітей-2008" та є рекомендованою до розгляду на позашкільних заняттях.

Категорія: Головна » Інформаційні технології в освіті

 

Нобелівські лауреати з хімії. 2008 рік.

Автор: admin опубліковано: 8 жовтня 2008, переглядів: 4756

0
Сьогодні, 8 жовтня, у Стокгольмі Нобелівський комітет Королівської шведської академії наук оголосив лауреатів премії Нобеля в галузі хімії.
Нобелівські лауреати з хімії. 2008 рік.

Категорія: Головна » Новини » Нобелівська премія

 

Нікола Тесла

Автор: admin опубліковано: 8 жовтня 2008, переглядів: 4932

1
Нікола Тесла


За всю історію людства існувало тільки два генії - Леонардо да Вінчі й Нікола Тесла, так вважають деякі вчені.


Нікола Тесла (*10 липня 1856, Смілян, Хорватія — † 7 січня 1943, Нью-Йорк, США) — сербський та американський винахідник і фізик. Походив із сербської сім'ї, згодом став громадянином США. Тесла найбільш відомий своїми винаходами в області електрики, магнетизму та електротехніки. Зокрема Теслі належать винаходи змінного струму, поліфазової системи та електродвигуна з перемінним струмом. Він був ключовою фігурою при побудові першої гідроелектростанції на Ніагарському водоспаді. Одиниця вимірювання магнітної індукції в системі СІ названа на честь дослідника.

Категорія: Головна » Вчені