» Астрономія і космонавтика » Юрій Гагарін » На Майдані зібрали гігантський пазл з портретом Гагаріна

div>
 
 
 

На Майдані зібрали гігантський пазл з портретом Гагаріна

Автор: admin опубліковано: 14 квітня 2011, переглядів: 1330

0
12.04.2011 на Майдані Незалежності кияни зібрали зображення космонавта Юрія Гагаріна розміром 25 кв. м. Найбільший портрет Юрія Гагаріна, викладений на пазлі, увійшов до реєстру рекордів України.
На Майдані зібрали гігантський пазл з портретом Гагаріна

Над пазлом, який зібрали за 20 хвилин, працювали 15 осіб. Крім того, учасники акції зібрали пазли меншого розміру із зображенням Костянтина Ціолковського та Сергія Корольова.
За словами лідера Міжнародного Георгіївського союзу молоді, голови координаційної ради молодіжних організацій України Володимира Рогова, 265 частин пазла зроблені з шестиміліметрового пластику, покритого ультрафіолетовим лаком і ламінацією з повнокольоровим друком.
Він повідомив, що після Києва пазл мають намір провезти 22-ма обласними центрами України, де є вулиці Гагаріна, і з міською владою яких ведуться переговори про розміщення зображення, а також у Росію.
Після цього пазл залишиться в Запоріжжі, що, на думку організаторів, приверне туристів Євро-2012.
Представники національного реєстру рекордів України заміряли зображення, повідомивши, що його площа складає 24,84 кв. м. Як зазначив експерт з рекордів національного реєстру Віталій Борін, "це найбільший портрет Гагаріна на пазлі" і він зарахований до реєстру рекордів України.
Рівно 50 років тому, 12 квітня 1961 року, був даний відлік космічній ері людства - на радянському кораблі "Восток" на орбіту стартував перший землянин Юрій Гагарін.

Категорія: Астрономія і космонавтика » Юрій Гагарін

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.