» Головна » Інформаційні технології в освіті » Як правильно писати матеріали для публікації в Інтернеті?

div>
 
 
 

Як правильно писати матеріали для публікації в Інтернеті?

Автор: admin опубліковано: 29 березня 2010, переглядів: 1836

0

Отже, у вас є бажання писати для Інтернету, але не знаєте як. Почніть спочатку з тієї тематики, яка Вам подобається і тими думками, якими ви хочете поділиться з іншими. Щоб писати правильно необхідно ознайомитися з основними правилами написання статі. Це дозволить зрозуміти, як писати статті і уникнути багато помилок в майбутньому. Використовуйте ці правила постійно - адже все це складова вашого подальшого успіху бізнесу в Інтернеті!

1) Складіть невеликий план вашої статті, куди природньо, увійдуть назва статті (заголовок), вступ, розділи, висновок. По-перше, це зменшить ймовірність, що ви вийдете за межі теми. По-друге, написання хорошої статті справа не одного дня, і тоді у разі перерви вам буде легше почати з того місця, на якому Ви закінчили.

2) Якщо стаття велика, подумайте, можливо, доцільніше буде розбити її на декілька частин і через систему гіперпосилань зробити зміст. При натисненні на рядок змісту відвідувач відразу може переміститися до потрібної частини статті.

3) Дотримуйте послідовність в оповіданні. Якщо Ви пишете від свого імені, то не переходите на «ми », «вони » і т.д. і навпаки.

4) Заголовки вашої статі повинні бути ясними і інформативними, щоб користувачу було зрозуміле, про що йде мова. Наприклад, «10 правил ведення електронного бізнесу », а не «як швидко зрубати капусту». На основі заголовка користувач вже може вирішити варто йому читати статтю чи ні. Заголовок може містити найменування товару або послуги. Приклад: Пиво «Солодов» - боротьба за якість!», або Toyota - тепер і у нас!». Заголовок може нести в собі які-небудь проблеми, поради, методи, спонукання до дії.
Приклади: «Як схуднути за 60 днів», «Сучасний ремонт квартири своїми руками», Техніка ефективного створення сайтів».

5) У найпершому абзаці статті постарайтеся зразу ж передати значення статті, а надалі як би розкривайте ідею статті. Поміщайте основну цікаву інформацію на початку сторінки, а тоді шанс що користувач дочитає статтю до кінця зросте;

6) Розбивайте складні речення на декілька простих. Не перенавантажуйте абзаци великою кількістю речень, інакше текст сприймається важко. Використовуйте до 7-8 речень в абзаці.

7) Якщо ви тільки починаєте писати і до ладу не знаєте, як писати статті, не бійтеся писати простішими, звичними загальновживаними словами, без різних спеціальних термінів, епістолярного жанру, складних словесних зворотів. В цьому випадку у вас буде менше шансів заплутати читача. Але уникайте простуватих виразів і жаргону. Згодом поступово, коли вам доведеться писати на специфічні теми (інформаційні технології, світ моди), ви знайдете необхідну гнучкість в написанні статі, і використовуватимете терміни і складні звороти, якщо це сприятиме сприйняттю інформації відвідувачами.

8) Описуєте все детально, аргументуйте, наводьте факти, уникайте узагальненості і неоднозначності, не опускайте деталей, розшифровуйте всі терміни, які ви використовуєте, оскільки читач може бути абсолютне не «в темі », і інакше ви одержите тільки негативний ефект від своєї статті. Якщо ви робите які-небудь висновки в тексті статті або в її висновку, обов'язково обгрунтовуйте їх, не кидайтеся порожніми твердженнями. Для цього можна використовувати тести і приклади.

9) Якщо ви перераховуєте, що-небудь в своїй статті, наприклад, мінуси або плюси товару або послуги, використовуйте списки маркіровані або нумеровані. Наочний приклад, стаття, яку ви зараз читаєте.

10) Грамотно використовуйте гіперпосилання. Крім створення змісту (див. п. 2) робіть посилання на джерела інформації, або спеціальні терміни,

11) Перевіряйте всі тексти на орфографію, використовуйте вбудовані програми перевірки орфографії, по типу Microsoft Word. Але і після цього обов'язково уважно читайте свої тексти. Сучасний світ, а тим більше це торкається Інтернету, насичений безліччю нових слів, зокрема що прийшли із закордону, які не можуть бути відредагованими програмами. Спробуйте, знайдіть в перевірці орфографії термін, «seo копірайтінг ». Як результат? Сучасна мова змінюється щодня!

12) Не приймайте близько критику редакторів щодо вашої статі. По-перше, вони теж читачі, а, отже, можуть мати відмінну від вашої точку зору. По-друге, звичайно це люди, які вже мають досвід і знають які статті добре продаються. Вони теж розуміють, як потрібно писати статті, Врахуйте, що редактор також зацікавлений продати вашу статтю, як і ви. Правте і редагуйте свої статті!

13) Уникайте плагіату і порушення чужих авторських прав, це може поставити хрест на вашій кар'єрі початківця копірайтера. Навіть якщо ви упевнені, що це не плагіат, а ваша унікальна ідея-знахідка, почитайте декілька ж статі на подібну тему, користуйтеся для цього пошуковими машинами. У разі цитування чужого тексту, вказуйте автора і джерело.

14) Пишіть більше і прислухайтеся до думки читачів, у тому числі і редакторів, тоді ви будете приречені на успіх!
Тепер ви знаєте, як писати статті. Успіхи вам!

Категорія: Головна » Інформаційні технології в освіті

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.