» Методика викладання » П’ятиденний авторський семінар Ш.О.Амонашвілі «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі»

div>
 
 
 

П’ятиденний авторський семінар Ш.О.Амонашвілі «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі»

Автор: admin опубліковано: 20 березня 2010, переглядів: 2502

0
За підтримки Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації, Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, Київського молодіжного об’єднання «У майбутнє через культуру», Хмельницького молодіжного об’єднання «У майбутнє через культуру»

П’ятиденний авторський семінар Ш.О.Амонашвілі «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі»
З 6 по 10 квітня 2010 року в Національному педагогічному Університеті ім. М.П.Драгоманова відбудеться п’ятиденний авторський семінар (40 годин) академіка Російської академії освіти, професора, доктора психологічних наук, іноземного члена Академії Педагогічних Наук України, керівника Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки Ш.О.Амонашвілі «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі».

Семінар Ш.О.Амонашвілі спрямований на допомогу вчителю в його важкій благородній справі. Автор ділиться власним багаторічним досвідом роботи з дітьми, батьками, розкриває глибокі поняття гуманної педагогіки, висвітлює сучасні проблеми виховання та способи їх розв’язання, заохочує та власним прикладом надихає вчителів, вихователів та батьків.

У семінарі візьме участь Ніорадзе Валерія Гівіївна, доктор педагогічних наук, професор, яка проведе майстер-клас письмово-мовленнєвої діяльності.

На семінар запрошуються педагоги, психологи, методисти шкіл та дошкільних закладів, керівники учбових закладів, викладачі ВУЗів, студенти педагогічних та психологічних факультетів, батьки, представники громадських організацій.

Умови участі у семінарі: Семінар відбудеться з 6 по 10 квітня в Залі урочистостей Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, буд. 9 (ст. метро «Університетська»).

Реєстрація учасників семінару і видача запрошень відбудеться 6 квітня 2010 року в приміщенні фойє Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова з 8-00 до 11-00.

Оргвнесок – 120 грн. за п’ять днів, 30грн. – за один день семінару.

Оргвнесок можна внести також на рахунок ПМКО "У майбутнє через культуру" ЭДРПОУ 25961189 ХОД ВАТ "Райффайзен банк Аваль" м. Хмельницький МФО 315966 р/р 260074099 (квитанцію про перерахунок пред’явити під час реєстрації).

По закінченню семінару його учасники отримують іменний сертифікат за підписом Ш.О. Амонашвілі (за умови відвідування усіх п’яти днів семінару).

Проїзд, проживання та харчування учасників семінару здійснюється за власний рахунок.

Заявки на участь у роботі Семінару (форма додається) направляти на e-mail:


ermigor1@rambler.ru, vita700@ukr.net

Довідки за телефонами:
050-376-96-04, 093-579-83-54; 098-236-02-50.
(За необхідністю за цими телефонами можна зробити заявку).

Категорія: Методика викладання

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.