» Програмні засоби » Alaborn HelpMe! Complete 8.1.1.0 Final

div>
 
 
 

Alaborn HelpMe! Complete 8.1.1.0 Final

Автор: admin опубліковано: 29 вересня 2008, переглядів: 2451

0
Alaborn HelpMe! Complete 8.1.1.0 Final


Справжній мультимедійний помічник для всієї сім'ї, містить найрізноманітнішу інформацію - від історії зародження науки до підкорення космосу, від віршів і розповідей авторів програми до перевикладу повних збірок класиків російської літератури - одним словом, все, що так необхідно для хорошого, а головне, корисного проведення дозвілля.
За допомогою цього продукту можна не тільки знайомитися з наукою, але і повторювати вже раніше вивчений матеріал - підготуватися до контрольної роботи, іспиту або іншого учбового випробування.
Alaborn HelpMe! 8 - це вельми зручна і корисна програма-помічник для школярів, студентів, викладачів, фізиків, інженерів - взагалі, всіх тих людей, кому, через свою діяльність, доводиться займатися розрахунками на комп'ютері і необхідно іноді знати про найважливіші фізичні константи і одиниці.
Alaborn HelpMe! 8 містить величезну кількість фізичних, математичних, хімічних, астрономічних констант і величин, безліч іншої різної інформації про фізичні, математичні, хімічні, астрономічні та інші одиниці (у тому числі і світових), утиліт і багато інших корисностей.

Восьма версія цієї програми відрізняється новим дизайном і порівняно значно вдосконаленою організацією даних, зручнішу і зрозумілішу структуру; прибрано багато громіздкого і непотрібного; додані нові математичні утиліти і програми.
У нову версію додано дуже багато нового - це і HelpMe! Browser, за допомогою якого можна прямо з програми виходити в інтернет і викачувати необхідну інформацію; це і HelpMe! Litherature - модуль, який зібрав в себе всю шкільну програму по літературі в переказі! Тепер немає чого проводити безсонну ніч перед іспитом в обнімку з книгами, судорожно намагаючись освіжити в голові те, що колись було пройдене - просто прочитайте зручний переказ-виклад, і Ви відразу ж все пригадаєте!
З інших нововведень - наявність нових програм, утиліт, книг, статей, розповідей і іншого, іншого, іншого - HelpMe! 8 стане Вашим незамінним іншому і помічником в будь-яких справах. Вважайте, читайте, пізнавайте, вчитеся разом з HelpMe! 8. Цінуєте кожну мить свого життя.

Операційна система: Windows 2000/XP/Vista
Мова інтерфейсу: російська

Завантажити
Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.

Категорія: Програмні засоби

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.