» Програмні засоби » WinTools.net

div>
 
 
 

WinTools.net

Автор: admin опубліковано: 29 вересня 2008, переглядів: 1622

0
WinTools.net – набір інструментів, призначений для підтримки операційної системи у нормальному стані впродовж всього експлуатаційного періоду, а також прискорення її роботи.

У комплект постачання входять наступні інструменти:
» Clean Uninstaller – інструмент, службовець для коректного видалення програмного забезпечення, а також для стеження за змінами, що відбуваються в процесі інсталяції.
» Scan Files – інструмент для періодичного очищення вашого жорсткого диска від тимчасових файлів, що залишилися після роботи різного програмного забезпечення, які засмічують жорсткий диск і знижують час доступу до нього. Також можливе видалення втрачених ярликів.
» Scan Registry – інструмент для періодичного очищення реєстру Windows від невживаних, таких, що залишилися після деінсталяції застосувань і невірних ключів, що знижують швидкодію і що підвищують завантаження системи.
» Start Up – менеджер автозавантаження. Дозволяє настроювати додатки що запускаються в процесі завантаження операційної системи.
» Tweak UI – інструмент, що дозволяє управляти деякими прихованими настройками і можливостями операційної системи, що впливають на безпеку, продуктивність і зручність використання системи.

Для роботи з програмою вам необхідні права адміністратора. Перед початком роботи з інструментами ”WinTools.net”, настійно рекомендуємо закрити всі працюючі застосування і створити резервну копію реєстру.

Завантажити
Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.

Категорія: Програмні засоби

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.