» Методика викладання » Смірнов В.А. Фізика-7. Перші уроки.(в 3-х частинах)

div>
 
 
 

Смірнов В.А. Фізика-7. Перші уроки.(в 3-х частинах)

Автор: zivert опубліковано: 2 березня 2013, переглядів: 1876

1
Друга книга є продовженням книги «Фізика: перші уроки»і відповідає шкільному програмному розділу 2 «Будова речовини» для 7 класа.
Для зручності викладання і сприйняття учнями вона поділена на дві частини: «Основні відомості про будову речовини» і «Маса. Густина. Об'єм». У кожній з двох частин книги увазі читача пропонуються опорний конспект учня, розгорнуті (навчальні) тести для опрацювання програмного матеріалу, якісні та кількісні задачі різного рівня складності (з відповідями). Об'єднують обидві частини книги оригінальні тексти для позакласного читання, кросворди для поглибленого вивчення фізичних термінів, завдання для домашнього експериментування.

Третя книга є продовженням книги «Фізика: перші уроки» і відповідає шкільному програмному розділу 3 «Світлові явища» для 7 класа.
Книга поділена на п’ять частин: «Основні властивості світла. Оптика», «Геометрична оптика та її закони», «Оптичні пристрої і системи», «Око людини та її зір» та «Основні задачі геометричної оптики». У кожній з перших чотирьох частин книги пропонуються опорний конспект учня, розгорнуті тести, якісні та кількісні задачі. П’ята частина містить класичні задачі з геометричної оптики. Об’єднують усі частини книги тексти для позакласного читання, термінологічні кросворди, завдання для домашнього експериментування.
Книга призначена для вчителів фізики, які можуть використати поданий навчально-методичний матеріал як для роботи на уроках фізики, так і у позакласній роботі. Книга також буде корисною усім, хто цікавиться фізикою та методами її викладання.

Категорія: Методика викладання, Уроки в 7 класі

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм іменем.
<
  • публікацій: 0
  • коментарів: 0
  • ICQ: --
26 квітня 2013 23:05

Jek12345

  • Група: Гості
  • Реєстрація: --
 
1 частина відсутня

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.