div>
 
 
 

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Восьмий конкурс "Вчитель новатор"

Автор: admin опубліковано: 8 вересня 2011, переглядів: 2094

0
Восьмий конкурс "Вчитель новатор"


5 вересня 2011 року стартує восьмий за рахунком всеукраїнський конкурс «Вчитель-новатор», який компанія «Майкрософт Україна» проводить за підтримки Міністерства освіти і науки України. Подробиці про конкурс ви зможете дізнатись на цій сторінці освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні». Для доступу до матеріалів необхідна попередня реєстрація у Мережі - правий верхній кут головної сторінки (htpp://ua.partnersinlearningnetwork.com).

За результатами конкурсу відзначаються вчителі, які продемонстрували найкращі результати застосування інноваційних інструментів у навчальному процесі. Переможці конкурсу захищають честь України на Європейському форумі вчителів-новаторів, що проводиться за підтримки програми Microsoft «Партнерство в навчанні».

Участь у конкурсі можуть брати вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, науковці, викладачі, а також студенти педагогічних навчальних закладів. Щоб стати учасником конкурсу, потрібно зареєструватися на сайті професійної освітньої Мережі «Партнерство в навчанні» (htpp://ua.partnersinlearningnetwork.com), вступити до спільноти Восьмий всеукраїнський конкурс «Вчитель-новатор» (http://ua.partnersinlearningnetwork.com/communities/itc ) та подати конкурсні матеріали в форматі Microsoft PowerPoint. Це може бути «Віртуальний тур до класної кімнати» – навчальні, екологічні, соціальні проекти, проектна діяльність вчителя з учнями з використанням сучасних ІКТ, або оригінальні матеріали освітніх інновацій, що були реалізовані із залученням інформаційно-комунікаційних технологій, наприклад, програми автоматизації робочого місця вчителя, розробки уроків, тощо (детальніше – на сторінці конкурсу).

Хочемо відзначити, що наявність переможних матеріалів враховуватиметься під час чергових атестацій вчителів-учасників конкурсу. Крім того, організатори відбирають одного чи кількох переможців конкурсу для участі у Європейському конкурсі «Вчитель-новатор», що проходитиме навесні 2012 року.


Кінцевий термін подання матеріалів – 31 жовтня 2011 року, а підсумки конкурсу будуть підведені в листопаді 2011 року.

Детальніше про конкурс – на сторінці Восьмого всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор» - http://ua.partnersinlearningnetwork.com/communities/itc


З повагою, Оргкомітет конкурсу

Категорія: Інформаційні технології в освіті, Конкурси на сайті, Оголошення, Інформація

 

Панорама творчих уроків – 2011

Автор: admin опубліковано: 2 листопада 2010, переглядів: 5008

0
Панорама творчих уроків – 2011
Всеукраїнський клуб «Учительські студії» запрошує взяти участь у ДЕСЯТОМУ щорічному конкурсі «Панорама творчих уроків – 2011». Тема конкурсу – «Методична майстерня вчителя»

Мета і завдання конкурсу

* Створення єдиного відкритого інформаційного простору для підтримки творчих учителів.
* Популяризація кращого педагогічного досвіду серед освітян усієї країни.
* Стимулювання педагогів до подальшої співпраці з фаховою пресою.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 28 лютого 2011 року.
До розгляду приймаємо розробки уроків учителів початкової, середньої та позашкільної освіти.

Визначення переможців конкурсу проводитиметься у три тури: I тур – відбір кращих робіт; II тур — ознайомлення з досвідом роботи переможців I туру на місцях.
Фіналісти одержують запрошення представити свій досвід у відкритому форматі на базі Київського міського будинку вчителя (III тур).


ВАШ ДОСВІД ПОТРІБЕН ПЕДАГОГАМ УСІЄЇ УКРАЇНИ!

Категорія: Головна » Новини » Конкурси на сайті

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ НА УКРАЇНСЬКОМУ РАДІО

Автор: admin опубліковано: 31 жовтня 2010, переглядів: 3690

0
9 листопада, у День української писемності та мови, на Українському радіо відбудеться Всеукраїнський диктант національної єдності. Це унікальна акція, яку Національна радіокомпанія України (НРКУ) започаткувала ще 2000 року. Відтоді щороку у цей день українці – від великого до малого – можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та з’ясувати, наскільки добре знають рідну мову, а ще – продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці спілкувалися українською мовою і зберегли її для нащадків. Радіодиктанти рідної мови існують в багатьох країнах світу, зокрема, у Польщі, Китаї, Франції.

Категорія: Головна » Новини » Конкурси на сайті

 

Ґрантова допомога проектам людської безпеки «Кусаноне»

Автор: admin опубліковано: 18 липня 2009, переглядів: 5312

0
ҐРАНТОВА ДОПОМОГА ПРОЕКТАМ ЛЮДСЬКОЇ
БЕЗПЕКИ «КУСАНОНЕ»

Міністерство Закордонних Справ Японії

ОФІЦІАЛЬНА ДОПОМОГА РОЗВИТКУ

Запропонована Урядом Японії програма фінансової допомоги для проектів розвитку призначається для задоволення різноманітних потреб країн, що перебувають у стані розвитку. Ця програма, яка також відома як «програма Кусаноне», сприяє проектам, що пропонуються різними організаціями, як неурядовими організаціями, так і місцевими державними організаціями. Програма Кусаноне набула високого рейтингу завдяки тому, що вона забезпечує гнучке та швидке сприяння основним проектам розвитку.Тут описано в загальних рисах завдання, необхідні процедури та інші вимоги для отримання допомоги по програмі Кусаноне.

Категорія: Головна » Новини » Конкурси на сайті

 

Конкурс освітніх сайтів.

Автор: admin опубліковано: 18 березня 2009, переглядів: 2398

0
Провайдер OsvitaHost.net проводить конкурс "Найкращий освітній сайт - 2009".

Детальніше

Категорія: Головна » Новини » Конкурси на сайті

 

Олімпіада “ФІЗИК - 2009”

Автор: admin опубліковано: 20 листопада 2008, переглядів: 5031

0
У неділю, 30 листопада 2008 року, на фізичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться перший тур олімпіади “Фізик-2009”. На розв’язок 5 задач з розділів «механіка», «молекулярна фізика та термодинаміка», «електрика та магнетизм» шкільного курсу фізики надається 3 години.
Початок олімпіади о 10 годині у приміщенні фізичного факультету, який розташований за адресою:
Київ, проспект Академіка Глушкова 2, корпус 1

Категорія: Головна » Новини » Конкурси на сайті