div>
 
 
 

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Інформація для користувачів.

Автор: admin опубліковано: 26 листопада 2008, переглядів: 1302

Шановні друзі!

Ми пропонуємо Вам поштову скриньку у нашому домені @fizika.net.ua

Єдина умова ― Ви маєте створити на сайті більше 10 новин.

Категорія: Інформація

 

Восьмий конкурс "Вчитель новатор"

Автор: admin опубліковано: 8 вересня 2011, переглядів: 2087

0
Восьмий конкурс "Вчитель новатор"


5 вересня 2011 року стартує восьмий за рахунком всеукраїнський конкурс «Вчитель-новатор», який компанія «Майкрософт Україна» проводить за підтримки Міністерства освіти і науки України. Подробиці про конкурс ви зможете дізнатись на цій сторінці освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні». Для доступу до матеріалів необхідна попередня реєстрація у Мережі - правий верхній кут головної сторінки (htpp://ua.partnersinlearningnetwork.com).

За результатами конкурсу відзначаються вчителі, які продемонстрували найкращі результати застосування інноваційних інструментів у навчальному процесі. Переможці конкурсу захищають честь України на Європейському форумі вчителів-новаторів, що проводиться за підтримки програми Microsoft «Партнерство в навчанні».

Участь у конкурсі можуть брати вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, науковці, викладачі, а також студенти педагогічних навчальних закладів. Щоб стати учасником конкурсу, потрібно зареєструватися на сайті професійної освітньої Мережі «Партнерство в навчанні» (htpp://ua.partnersinlearningnetwork.com), вступити до спільноти Восьмий всеукраїнський конкурс «Вчитель-новатор» (http://ua.partnersinlearningnetwork.com/communities/itc ) та подати конкурсні матеріали в форматі Microsoft PowerPoint. Це може бути «Віртуальний тур до класної кімнати» – навчальні, екологічні, соціальні проекти, проектна діяльність вчителя з учнями з використанням сучасних ІКТ, або оригінальні матеріали освітніх інновацій, що були реалізовані із залученням інформаційно-комунікаційних технологій, наприклад, програми автоматизації робочого місця вчителя, розробки уроків, тощо (детальніше – на сторінці конкурсу).

Хочемо відзначити, що наявність переможних матеріалів враховуватиметься під час чергових атестацій вчителів-учасників конкурсу. Крім того, організатори відбирають одного чи кількох переможців конкурсу для участі у Європейському конкурсі «Вчитель-новатор», що проходитиме навесні 2012 року.


Кінцевий термін подання матеріалів – 31 жовтня 2011 року, а підсумки конкурсу будуть підведені в листопаді 2011 року.

Детальніше про конкурс – на сторінці Восьмого всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор» - http://ua.partnersinlearningnetwork.com/communities/itc


З повагою, Оргкомітет конкурсу

Категорія: Інформаційні технології в освіті, Конкурси на сайті, Оголошення, Інформація

 

3D у вас удома

Автор: admin опубліковано: 7 вересня 2010, переглядів: 1436

0
Як вдавалося людям чимось займати вечора до появи телебачення? А до винаходу радіо? Приблизно таке ж питання ми незабаром почнемо задавати собі відносно тривимірного відео. Довго здавалося, що воно так і не приживеться - але прогрес не стояв на місці, і прорив все-таки відбувся.
Вже сьогодні, якщо прийшла пора купувати новий телевізор, варто ретельно зважити всі «за» і «проти»: купити звичайний, нехай навіть дуже хороший, і потім роками кусати лікті і збирати на його заміну, або ж відразу приєднатися до 3D-руху?

Категорія: Інформація

 

Як користуватися сервісом Torrents.ru

Автор: admin опубліковано: 19 грудня 2009, переглядів: 1940

1
Інформація тільки для зареєстрованих користувачів Fizika.net.UA - Сайту вчителів України

Категорія: Інформація