div>
 
 
 

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Фізична ігротека

Автор: alexunit опубліковано: 15 червня 2011, переглядів: 2029

2
Фізична ігротека
Назва: Фізична ігротека
Упоряд.: Л. Хольвінська, С. Філонснко.
Видавництво: Шкільний світ, 2007. — 128 с. — (Б-ка «Шк. світу»).
Збірник складено з розробок уроків з елементами гри. Використання запропонованих методів навчання зробить урок значно ефективнішим, ніж звичайний, так званий «робочий» урок. Ігрові елементи сприяють виникненню позитивних емоцій і сприяють моральному вихованню. Пізнавальні ігри, які останнім часом широко впроваджуються в шкільну практику, можна успішно включати в структуру занять будь-якого типу.
Для вчителів фізики та студентів педагогічних навчальних закладів.
Завантажити
http://turbobit.net/3u59p9243kpn.html

Категорія: Бібліотека, Матеріали для уроків

 

План-конспекти з фізики для 7 класу (серія "Мій конспект")

Автор: alexunit опубліковано: 20 травня 2011, переглядів: 16888

1

Назва: Фізика. 7 клас
Серия: Мій конспект
Автор: Євлахова О. М., Бондаренко М. В.
Видавництво: ВГ «Основа»
Мова: українська
Сторінок: 72

Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Конспекти усіх уроків курсу фізики для 7 класу розміщені на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену «шапку уроку» (мета, тип уроку, обладнання тощо), стислий опис кожного етапу, завдання для актуалізації та закріплення тощо. Також передбачено місце для власних записів вчителя, що робить розробку заняття по-правжньому авторською, але заощадить час для планування та оформлення.
Для вчителів фізики.

Категорія: Головна, Методика викладання, Матеріали для уроків, Уроки в 7 класі

 

Фізика. Розв'язки завдань державної підсумкової атестації. 11 клас

Автор: alexunit опубліковано: 19 травня 2011, переглядів: 13914

2
Фізика. Розв'язки завдань державної підсумкової атестації. 11 клас
У посібнику подані відповіді до всіх завдань ДПА з фізики, яка в 2011р. проводиться за збірником "Непорожня Л.В., Петренко A.M., Овсянніков О.А., Селезньов Ю.О. Збірник завдань для державної підсумкової атестації з фізики. 11 клас".

Посібник буде корисним учням 11 класів у процесі підготовки до державної підсумкової атестації з фізики та зовнішнього незалежного оцінювання.

Завантажити:
http://www.turbobit.net/0n6ezd6p7hc1.html (3,5 мб.)

Категорія: Головна, Уроки в 11 класі

 

Фізика: Комплексне видання.(2011)

Автор: bwi68 опубліковано: 15 травня 2011, переглядів: 5995

0
Фізика: Комплексне видання.(2011)
Назва: Фізика: Комплексне видання.
Автори: М. О. Альошина, Г. С. Богданова, Л. А. Кирик, Ю. А. Соколович, В. М. Ятвецький.
Видавництво: — К.: «Літера ЛТД»
Мова: українська
Рік: 2011
Кількість сторінок: 320
Формат: pdf
Розмір: 130 Mb

Посібник складається з трьох частин. У першій частині подано тренувальні тести за тематичними блоками програми ЗНО з відповідями і обґрунтуванням ходу міркувань. Друга частина містить чітко структурований довідник, який укладено відповідно до програми ЗНО з фізики і супроводжено схемами, рисунками, таблицями, і 16 перевірочних тестів з відповідями.

Категорія: Головна, Бібліотека, ЗНО, Посібники для ЗНО

 

Ксенія Сімонова. Чорнобильска катастрофа.

Автор: admin опубліковано: 29 квітня 2011, переглядів: 2320

0
Чергова робота Ксенії Сімонової присвячена трагедії, що сталася 25 років тому.

Ксенія Сімонова. Чорнобильска катастрофа.Категорія: Фільми, Чорнобиль

 

Чорнобиль на сторінках Web-сайтів

Автор: admin опубліковано: 28 квітня 2011, переглядів: 1525

0
Чорнобиль на сторінках Web-сайтів:

http://chernobyl.undp.org/russian/ - Чернобыль на сайте ООН.
http://www.chnpp.gov.ua/ - Чорнобильська АЕС. Офіційний сайт.
http://stopatom.slavutich.kiev.ua/ - Чорнобиль. Хроніка подій, масштаби катастрофи, наслідки, погляди експертів.
http://www.ic-chernobyl.kiev.ua/- Чорнобильська зона. Радіоекологічний стан, нормативно-правові документи, добірка матеріалів щодо подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.
http://lib.ru/MEMUARY/CHERNOBYL/ - Бібліотека художньої літератури і спогадів про Чорнобиль.
http://www.mavica.ru/lite/rus/7589.html - Аварія на Чорнобильській АЕС. Пошуковий каталог.

Категорія: Матеріали для уроків » Чорнобиль

 

Рівно 25 років назад

Автор: admin опубліковано: 26 квітня 2011, переглядів: 1504

0
Аварія на енергоблоці № 4 Чорнобильської АЕС сталася 26 квітня 1986 року в 01 год. 23 хв. 40 с. за московським часом в ході проведення проектних випробувань однієї з систем забезпечення безпеки. Дана система безпеки передбачала використання механічної енергії обертання турбогенераторів (так званого вибігу), що зупиняються, для вироблення електроенергії в умовах накладення двох аварійних ситуацій. Одна з них - повна втрата електропостачання АЕС, зокрема головних циркуляційних насосів (ГЦН) і насосів системи аварійного охолоджування реактора (САОР); інша - максимальна проектна аварія (МПА), яка в проекті розглядається як розрив трубопроводу великого діаметра циркуляційного контура реактора. Проектом передбачалося, що при відключенні зовнішнього електроживлення електроенергія, що виробляється турбогенераторами за рахунок вибігу, подається для запусків насосів, що входять в САОР. Це забезпечило б гарантоване охолоджування реактора. Пропозиція про використання вибігу ТГ виходила в 1976 році від головного конструктора реактора РВПК. Ця концепція була визнана і включена в проекти будівництва АЕС з реакторами такого типу.
Проте енергоблок № 4 ЧАЕС, як і інші енергоблоки з РВПК, був прийнятий в експлуатацію без випробування цього режиму, хоча такі випробування повинні бути складовою частиною передексплуатаційних випробувань основних проектних режимів енергоблока. Окрім Чорнобильської, ні на одній АЕС з реакторами РВПК – 1000 після введення їх в експлуатацію, проектні випробування по використанню вибігу ТГ не проводилися. Такі випробування були проведені на енергоблоці № 3 Чорнобильської АЕС в 1982 р. Вони показали, що вимоги до характеристик електричного струму, що виробляється за рахунок вибігу ТГ, протягом заданого часу не витримувалися і необхідна доробка системи регулювання збудження ТГ.
Програмами випробувань 1982-1984 рр. передбачалося підключення до вибігаючого ТГ поодинці ГЦН кожної з двох петель циркуляції реактора, а програмами 1985 р. і квітня 1986 р. - по два ГЦН. При цьому моделювання аварійної ситуації передбачалося при відключеній ручними засувками САОР. Випробування на 4-у енергоблоці було намічено провести вдень 25 квітня 1986г. при тепловій потужності реактора 700 МВт, після чого реактор планувалося зупинити для проведення планових ремонтних робіт. Слід зазначити, що програма випробувань відповідала діючим на той момент вимогам . Таким чином, випробування повинні були проводитися в режимі зниженої потужності, для якого характерні підвищена, щодо номінального, витрата теплоносія через реактор, незначний недогрів теплоносіїв до температури кипіння на вході в активну зону і мінімальний паровміст. Ці чинники мали прямий вплив на масштаб аварії.

Категорія: Матеріали для уроків » Чорнобиль

 

Киев зажжет 25 свечей в память о Чернобыльской катастрофе

Автор: admin опубліковано: 26 квітня 2011, переглядів: 1344

0
Киев зажжет 25 свечей в память о Чернобыльской катастрофе

Благотворительный культурный марафон «Помни» вместе с Международной общественной организацией «ЦЕНТР ПРИПЯТЬ.ком» присоединятся к международной инициативе «Чернобыль-25». В ночь с 25 на 26 апреля 2011г. в 1 час 23 минуты 47 секунд по Киевскому времени, в момент взрыва на Чернобыльской АЭС, мы зажжем 25 свечей в память о катастрофе. Приглашаем к участию всех желающих.

Место проведения акции в Киеве – Площадь Независимости (возле монумента Независимости). Присоединяйтесь и унесите с собой огонек памяти о катастрофе, которая 25 лет назад изменила судьбу миллионов людей по всему миру.

Кто уже присоединился:

Россия: С-Петербург, Сосновый Бор, Заречный, Мурманск, Архангельск, Балаково, Барнаул, Волгоград, Воронеж, Всеволожск, Десногорск, Заречный, Калининград, Каменск-Уральский, Славск, Тимирязево, Челябинск, Екатеринбург, Казань, Кемерово, Кострома, Константиновск (Ростовская обл.), Липецк, Москва, Петропавловск-Камчатский, Нижний Новгород, Новороссийск, Пенза, Петрозаводск, Рязань, Новосибирск, Тамбов, Тверь, Томск, Тольятти, Улан-Уде, Ульяновск, Урай, Уфа, Нижний Новогород;

Норвегия: Осло;

Украина: Киев;

Аргентина;

Китай: Далянь;

Великобритания: Бриджвейт, Сомерсет, Ланкастер;

США: Амхерст, Нортхемптон;

Финляндия: Ловииса, Турку, Хельсинки.
Координаторы флеш-моб в Киеве:

Александр Сирота: +380 63 605 15 75

Александра Голобородько: +38 050 469 19 79

Facebook
Киев зажжет 25 свечей в память о Чернобыльской катастрофе

Категорія: Новини, Чорнобиль

 
Сайт для татусів
PIN-коди
Ігри, IP-телефонія, Мобільний зв'язок, Інтернет провайдери, Cупутниковий зв'язок , Кредитні карти, Платіжні системи, Телефонний зв'язокWorld of Warcraft, Eve-Online, Lineage II, Age of Conan, EverQuest II
Електронні книги
Наука і освіта, Бізнес і економіка, Комп'ютери і інтернет, Технічна література, Юридична література, Дом, побут, сім'я, відпочинок, Медицина, Художня література, Езотерика
Цифрові товари
ICQ номери, Мобільні телефони, Бази даних, Дизайн, Шаблони для сайтів, Фотографії, Доступ до платних ресурсів, Системи активної реклами, Баннерні покази, Хостинг
Програмне забезпечення
Інтернет, Ігры, Мультимедіа і графіка, Мобільний зв'язок, Утиліти, Робочий стіл, Програмування, Освіта, наука, техніка, Софт для кишенькових ПК, Безпека


Українська Банерна Мережа

ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА Чорнобильської АЕС

Автор: admin опубліковано: 26 квітня 2011, переглядів: 2517

0
ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА Чорнобильської АЕС

Науковим керівником проекту РВПК-1000 був призначений Інститут атомної енергії ім. Курчатова (ІАЕ), а головним конструктором - Науково-дослідний і конструкторський інститут енерготехніки (НДКІЕТ) Мінсредмаша СРСР.
28 травня 1969 р. Постанова ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР про затвердження кошторисно-фінансового розрахунку на будівництво першочергових об'єктів Чорнобильської ГРЕС.

Категорія: Матеріали для уроків » Чорнобиль

 

ХРОНОЛОГІЯ АВАРІЇ

Автор: admin опубліковано: 26 квітня 2011, переглядів: 1561

0
ХРОНОЛОГІЯ АВАРІЇ25 квітня 1986 року.


26 квітня 1986 року.

Категорія: Матеріали для уроків » Чорнобиль