» Матеріали за Вересень 2010 року

div>
 
 
 

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

планування уроків

Автор: Петров опубліковано: 10 вересня 2010, переглядів: 3340

2
Допоможіть початківцю! Де можна знайти плани-конспекти уроків?? Бажано в електронному варіанті. Підкажіть джерело або магазин. Будь ласка.

Категорія: Форум » Уроки. Свої і чужі.

 

3D у вас удома

Автор: admin опубліковано: 7 вересня 2010, переглядів: 1433

0
Як вдавалося людям чимось займати вечора до появи телебачення? А до винаходу радіо? Приблизно таке ж питання ми незабаром почнемо задавати собі відносно тривимірного відео. Довго здавалося, що воно так і не приживеться - але прогрес не стояв на місці, і прорив все-таки відбувся.
Вже сьогодні, якщо прийшла пора купувати новий телевізор, варто ретельно зважити всі «за» і «проти»: купити звичайний, нехай навіть дуже хороший, і потім роками кусати лікті і збирати на його заміну, або ж відразу приєднатися до 3D-руху?

Категорія: Інформація

 

 

O&O Defrag 14.0.167 Pro Portable

Автор: sergikanter опубліковано: 3 вересня 2010, переглядів: 1168

0
O&O Defrag 14.0.167 Pro Portable


Мощный и удобный в работе дефрагментатор. Для большего удобства встраивается в Консоль управления (MMC). В отличие от популярного Diskeeper, поддерживает оптимизацию размещения файлов, причем использует несколько уникальных методов дефрагментации (ActivityGuard, ClusterInspector и STEALTH), способствующих наиболее оптимальному с точки зрения производительности систему размещению файлов. Сертифицирован Microsoft. Кроме этого, для наиболее эффективной работы в программе и меется множество очень полезных опций, включая дефрагменацию при простое комьютера (Screen Saver Mode).

Категорія: Програмні засоби

 
Назад Вперед