div>
 
 
 

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Ілюстрований Атлас з фізики

Автор: Muravey008 опубліковано: 3 жовтня 2011, переглядів: 2212

0
Ілюстрований Атлас з фізики

Унікальний навчальний посібник, що не має аналогів в світовій і вітчизняній учбовій літературі, поєднує переваги цікавого, доказового підручника і барвистого альбому наочних ілюстрацій, що допомагають глибше зрозуміти суть фізичних явищ і легко запам'ятати їх взаємозв'язки. Простота і лаконічність викладу курсу фізики робить "Атлас" незамінним при підготовці до контрольних робіт, іспитів.


Розділи: Механіка (класична і релятивістська), Молекулярна фізика і Термодинаміка

Категорія: Головна » Інформаційні технології в освіті » Школа передового педагогічного досвіду

 

Восьмий конкурс "Вчитель новатор"

Автор: admin опубліковано: 8 вересня 2011, переглядів: 2101

0
Восьмий конкурс "Вчитель новатор"


5 вересня 2011 року стартує восьмий за рахунком всеукраїнський конкурс «Вчитель-новатор», який компанія «Майкрософт Україна» проводить за підтримки Міністерства освіти і науки України. Подробиці про конкурс ви зможете дізнатись на цій сторінці освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні». Для доступу до матеріалів необхідна попередня реєстрація у Мережі - правий верхній кут головної сторінки (htpp://ua.partnersinlearningnetwork.com).

За результатами конкурсу відзначаються вчителі, які продемонстрували найкращі результати застосування інноваційних інструментів у навчальному процесі. Переможці конкурсу захищають честь України на Європейському форумі вчителів-новаторів, що проводиться за підтримки програми Microsoft «Партнерство в навчанні».

Участь у конкурсі можуть брати вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, науковці, викладачі, а також студенти педагогічних навчальних закладів. Щоб стати учасником конкурсу, потрібно зареєструватися на сайті професійної освітньої Мережі «Партнерство в навчанні» (htpp://ua.partnersinlearningnetwork.com), вступити до спільноти Восьмий всеукраїнський конкурс «Вчитель-новатор» (http://ua.partnersinlearningnetwork.com/communities/itc ) та подати конкурсні матеріали в форматі Microsoft PowerPoint. Це може бути «Віртуальний тур до класної кімнати» – навчальні, екологічні, соціальні проекти, проектна діяльність вчителя з учнями з використанням сучасних ІКТ, або оригінальні матеріали освітніх інновацій, що були реалізовані із залученням інформаційно-комунікаційних технологій, наприклад, програми автоматизації робочого місця вчителя, розробки уроків, тощо (детальніше – на сторінці конкурсу).

Хочемо відзначити, що наявність переможних матеріалів враховуватиметься під час чергових атестацій вчителів-учасників конкурсу. Крім того, організатори відбирають одного чи кількох переможців конкурсу для участі у Європейському конкурсі «Вчитель-новатор», що проходитиме навесні 2012 року.


Кінцевий термін подання матеріалів – 31 жовтня 2011 року, а підсумки конкурсу будуть підведені в листопаді 2011 року.

Детальніше про конкурс – на сторінці Восьмого всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор» - http://ua.partnersinlearningnetwork.com/communities/itc


З повагою, Оргкомітет конкурсу

Категорія: Інформаційні технології в освіті, Конкурси на сайті, Оголошення, Інформація

 

Електронний журнал успішності

Автор: sssyura опубліковано: 6 травня 2011, переглядів: 1197

0
Електронний журнал 1.0 - програма призначена для автоматизації обліку успішності і відвідування уроків учнями, ведення документації вчителем і класним керівником, перегляд батьками результатів навчальних досягнень дітей з допомогою комп’ютера підключеного до Інтернету.

Категорія: Головна » Інформаційні технології в освіті

 

Юрій Гагарін. Плакат

Автор: admin опубліковано: 13 квітня 2011, переглядів: 1946

0
Юрій Гагарін. Плакат


Завантажити
2400x3804 - Ви не можете скачувати файли з нашого серверу

6267x9933 - Ви не можете скачувати файли з нашого серверуКатегорія: Інформаційні технології в освіті, Юрій Гагарін

 

Віртуальна фізична лабораторія, 7-9 клас

Автор: alexunit опубліковано: 28 березня 2011, переглядів: 26669

3
Віртуальна фізична лабораторія, 7-9 клас
Педагогічний програмний засіб „Віртуальна фізична лабораторія 7-9 кл.” (надалі ППЗ „Віртуальна фізична лабораторія 7-9 кл”) орієнтований на сучасні форми навчання з забезпеченням сумісності з традиційними навчальними матеріалами в повній відповідності з документами, що регламентують зміст освіти.

Категорія: Інформаційні технології в освіті, Програмні засоби, Уроки в 7 класі, Уроки в 8 класі, Уроки в 9 класі

 

Допоможемо школярам вчитися вдома

Автор: znanija опубліковано: 15 лютого 2011, переглядів: 1613

0
Доброго дня дорогі наші Вчителі.

Звертається до Вас адміністратор нового Сервісу Школьные Знания.com Андрій.

Я щиро хотів би запросити Вас ознайомитись з нашим Сервісом. Ми його створили, щоб учні могли взаємно допомагати собі з домашніми завданнями. На жаль не завжди наші користувачі можуть легко і просто пояснити чому саме так потрібно вирішувати конкретне завдання. Тому я надіюся, що з Вашою допомогою ми могли б краще пояснювати їм певні проблеми, які виникають під час навчання в школі.

Категорія: Головна » Інформаційні технології в освіті

 

СЬОМИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ВЧИТЕЛЬ-НОВАТОР»

Автор: admin опубліковано: 26 жовтня 2010, переглядів: 3015

0
На виконання програми «Партнерство в навчанні» компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України підтримує проведення конкурсу, мета якого – опанування освітянами сучасних інформаційно-комунікаційних технологій та підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання. Конкурс спрямовано на підвищення якості навчання учнів у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, розвиток ініціативи педагогів, студентів та науковців у розробці та вдосконаленні навчально-методичних матеріалів для якісного вивчення програмних продуктів Microsoft, у розробці програмних засобів навчального призначення, надання практичної допомоги вчителям загальноосвітніх навчальних закладів, науковцям, викладачам та студентам педагогічних навчальних закладів в оволодінні інноваційними методами навчання та забезпечення вільного доступу освітян до національних освітніх електронних ресурсів.

Категорія: Головна » Інформаційні технології в освіті

 

Використання документ-камер в навчальному процесі

Автор: admin опубліковано: 28 вересня 2010, переглядів: 2834

0
Документ-камера - це цифровий пристрій, що дозволяє моментально (в режимі реального часу) демонструвати документи, 3D-об'єкти і навіть процеси та рухи на монітор, телевізор, інтерактивну дошку або на екран за допомогою проектора.

Використання документ-камер в навчальному процесі

Використання документ-камер в навчальному процесі

Використання документ-камер в навчальному процесі

Використання документ-камер в навчальному процесі

Використання документ-камер в навчальному процесі

Використання документ-камер в навчальному процесі

Категорія: Головна » Інформаційні технології в освіті

 

Каталог освітніх сайтів

Автор: admin опубліковано: 22 вересня 2010, переглядів: 17784

28

Каталог освітніх сайтів

Каталог освітніх сайтів


Категорія: Головна » Інформаційні технології в освіті

 

Як правильно писати матеріали для публікації в Інтернеті?

Автор: admin опубліковано: 29 березня 2010, переглядів: 1955

0


Отже, у вас є бажання писати для Інтернету, але не знаєте як. Почніть спочатку з тієї тематики, яка Вам подобається і тими думками, якими ви хочете поділиться з іншими. Щоб писати правильно необхідно ознайомитися з основними правилами написання статі. Це дозволить зрозуміти, як писати статті і уникнути багато помилок в майбутньому. Використовуйте ці правила постійно - адже все це складова вашого подальшого успіху бізнесу в Інтернеті!

Категорія: Головна » Інформаційні технології в освіті