div>
 
 
 

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Фізика. 10 клас. Академічний рівень: Комплексний зошит для контролю знань

Автор: alexunit опубліковано: 22 квітня 2011, переглядів: 22989

0
Фізика. 10 клас. Академічний рівень: Комплексний зошит для контролю знань

Зошит відповідає вимогам чинної програми з фізики й призначений для поточного та тематичного контролю навчальних досягнень учнів 10 класу з фізики. У частині 1 посібника за кожною темою, що вивчається, запропоновано кілька видів перевірочних робіт: картки контролю теоретичних знань (перевіряється рівень засвоєння теоретичного матеріалу), самостійні роботи (перевіряються рівень засвоєння набутих знань, уміння розв’язувати якісні та розрахункові задачі на один-два логічні кроки), практичний тренінг (контролюється вміння застосовувати отримані знання для розв’язування задач різного типу), графічний тренінг (перевіряються навички читання та аналізу графічного матеріалу). Кожну роботу подано у двох варіантах, і на її виконання відводиться 10–25 хв. Залежно від рівня підготовки класу, завдань, які ставить перед собою вчитель на кожному уроці, тощо можна запропонувати учням виконати не всі завдання роботи, відповідно змінивши розподіл балів. Частина 2 посібника містить контрольні роботи в чотирьох варіантах. Якщо в результаті виконання роботи учень набрав 13 балів, то він одержує оцінку 12 балів. Добре продумана структура навчального матеріалу, диференціація завдань за рівнями складності, наявність перфорації забезпечують зручність і оперативність під час роботи з посібником.

Категорія: Матеріали для уроків » Уроки в 10 класі

 

Фізика. 9 клас: Комплексний зошит для контролю знань

Автор: alexunit опубліковано: 22 квітня 2011, переглядів: 16362

1
Фізика. 9 клас: Комплексний зошит для контролю знань

Зошит призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів з фізики.
Зошит є складовою навчально-методичного комплекту «Фізика-9». Завдання складені відповідно до нової програми та підручника «Фізика. 9 клас»
До зошита безкоштовно додається "Добірка запитань для усного опитування", яка допоможе швидко провести опитування учнів на різних етапах вивчення теми.У додатку також наводяться всі довідкові дані, необхідні для виконання завдань,поданих у зошиті.
Призначено для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів фізики.

Автор: Ф.Я.Божинова,О.О.Кірюхіна,М.О.Чертіщева.

Категорія: Головна, Уроки в 9 класі

 

Фізика. 8 клас: Комплексний зошит для контролю знань

Автор: alexunit опубліковано: 22 квітня 2011, переглядів: 18006

0
Фізика. 8 клас: Комплексний зошит для контролю знань
Зошит відповідає вимогам чинної програми з фізики для 8 класу та призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів з фізики. Посібник складається з двох частин: поточний контроль і контрольні роботи. У першій частині посібника за кожною темою, що вивчається, запропоновано декілька видів перевірочних робіт: картка контролю теоретичних знань (перевіряється рівень засвоєння теоретичного матеріалу), самостійні роботи (відстежується рівень засвоєння отриманих теоретичних знань, вмінь розв’язувати якісні й розрахункові задачі на один-два логічні кроки) і практичний тренінг (контролюються вміння застосовувати отримані знання в ході розв’язування задач різного типу, володіння навичками читати й аналізувати матеріал, поданий графічно, будувати графіки, виконувати пояснювальні рисунки).


Категорія: Головна, Матеріали для уроків, Уроки в 8 класі

 

Він усіх нас покликав у космос

Автор: tanjucha_cha опубліковано: 20 квітня 2011, переглядів: 1126

0
Презентація українською мовою про життєвий шлях Ю. Гагаріна та його політ у космос.

Категорія: Матеріали для уроків

 

Презентації з фізики для 9 класу (за новою програмою)

Автор: al-kov опубліковано: 17 квітня 2011, переглядів: 19654

0
В комлекті 41 презентація до уроків фізики в 9 класі. Вони знадобляться кожному вчителю фізики як наочний матеріал.
Скачати можна за цими посиланнями
Посилання №1 (turbobit.net)
Посилання №2(i-filez.com)

Категорія: Матеріали для уроків » Уроки в 9 класі

 

Тести для підготовки до ЗНО-2011 з фізики та інших предметів

Автор: al-kov опубліковано: 17 квітня 2011, переглядів: 3838

0
Тести для підготовки до ЗНО-2011 з фізики та інших предметівГенератор тестів являє собою базу тестів зроблену на основі варіантів, що викладені окремо.
До програми пропонується база тестів згідно програми ЗНО(2011) з фізики
Завантажити програму з базою тестів можна за цими посиланнями:
turbobit.net
або
i-filez.com

Категорія: Матеріали для уроків » ЗНО

 

Віртуальна фізична лабораторія, 7-9 клас

Автор: alexunit опубліковано: 28 березня 2011, переглядів: 26669

3
Віртуальна фізична лабораторія, 7-9 клас
Педагогічний програмний засіб „Віртуальна фізична лабораторія 7-9 кл.” (надалі ППЗ „Віртуальна фізична лабораторія 7-9 кл”) орієнтований на сучасні форми навчання з забезпеченням сумісності з традиційними навчальними матеріалами в повній відповідності з документами, що регламентують зміст освіти.

Категорія: Інформаційні технології в освіті, Програмні засоби, Уроки в 7 класі, Уроки в 8 класі, Уроки в 9 класі

 

Фізика на 200 балів. Сорока Білобока

Автор: alexunit опубліковано: 25 березня 2011, переглядів: 5222

0
Фізика на 200 балів. Сорока Білобока
Назва: Фізика на 200 балів
Видавник: Сорока Білобока
Рік: 2010
Формат: ISO
Розмір: 170 МВ

Комп'ютерна програма «Фізика на 200 балів» дозволяє швидко та якісно перевірити свої знання з фізики і підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання. Задачі охоплюють всі розділи шкільної фізики і розраховані на високий рівень підготовки учнів.

Завдання відповідають темам та основним вимогам програми зовнішнього незалежного оцінювання, а довідник, включений у програму, допоможе Вам пригадати основні відомості, які потрібно знати та проаналізувати допущені помилки за допомогою детальних коментаріїв розв’язку кожної задачі.
Налаштування програми дозволяють вмикати підказки, повторно виконувати тести, оцінювати ефективність виконання тестів. Тестування можна проходити по темах або по варіанті тесту, який формується випадково.
У програмі можна генерувати тест, який за структурою відповідає тесту зовнішнього незалежного оцінювання. Виконавши цей тест потрібно заповнити бланк «А», за яким програма оцінить рівень Вашої підготовки і підрахує кількість набраних балів. Комп'ютерну програму можна використовувати для підготовки до ЗНО, поточного, підсумкового контролю учнів у кабінетах, обладнаних комп'ютерами або інтерактивною дошкою, самостійної роботи.

http://turbobit.net/palmbupekk1v.html

Категорія: Головна, Програмні засоби, Уроки в 10 класі, Уроки в 11 класі, ЗНО, Для тематичного оцінювання, Посібники для ЗНО

 
Сайт для татусів
PIN-коди
Ігри, IP-телефонія, Мобільний зв'язок, Інтернет провайдери, Cупутниковий зв'язок , Кредитні карти, Платіжні системи, Телефонний зв'язокWorld of Warcraft, Eve-Online, Lineage II, Age of Conan, EverQuest II
Електронні книги
Наука і освіта, Бізнес і економіка, Комп'ютери і інтернет, Технічна література, Юридична література, Дом, побут, сім'я, відпочинок, Медицина, Художня література, Езотерика
Цифрові товари
ICQ номери, Мобільні телефони, Бази даних, Дизайн, Шаблони для сайтів, Фотографії, Доступ до платних ресурсів, Системи активної реклами, Баннерні покази, Хостинг
Програмне забезпечення
Інтернет, Ігры, Мультимедіа і графіка, Мобільний зв'язок, Утиліти, Робочий стіл, Програмування, Освіта, наука, техніка, Софт для кишенькових ПК, Безпека


Українська Банерна Мережа

Закони збереження в механіці

Автор: sagevgen опубліковано: 11 лютого 2011, переглядів: 3569

0
Урок фізики у 10 класі.
Ви не можете скачувати файли з нашого серверу

Категорія: Матеріали для уроків » Уроки в 10 класі

 

Побудова зображень

Автор: foxyk опубліковано: 21 січня 2011, переглядів: 3127

1
Побудова зображень
Flesh-демонстрація "Побудова зображень" демонструє як будувати основні зображення в плоскому дзеркалі, плоскій пластинці, призмі та лінзах.Категорія: Матеріали для уроків » Уроки в 7 класі